Лізинг авто в Кредіком груп

Взяти авто в лізинг в Києві - це прекрасна можливість в найкоротші терміни купити (або отримати у тимчасове користування) автомобіль, з поетапною виплатою протягом обумовленого періоду часу. Лізингова компанія бере на себе всі турботи купувлі авто у дилера, а вам надає право користуватися автомобілем з мінімальними тимчасовими і фінансовими витратами.

Компанія Кредіком груп - велика фінансова компанія України, один з напрямків діяльності якої, лізинг, як для фізичних осіб, так і для юридичних.

Переваги покупки авто в лізинг

переваги купівлі авто в лізинг

Характерна риса лізингу - можливість швидкого придбання автомобіля за рахунок лізинг-партнера. Використовуючи власні кошти, лізингова компанія купує вказаний в договорі автомобіль і передає його клієнту. Залежно від типу лізингової програми, клієнт, відповідно до графіка, цілком виплачує суму лізингового договору, і стає повноправним власником автомобіля (фінансовий лізинг). Або отримує можливість користуватися транспортним засобом протягом обумовленого часу, з незначною фінансовою амортизацією, і подальшою передачею авто лізинговій компанії (оперативний лізинг).

оформлення автомобіля в лізинг

При купівлі автомобіля в лізинг, лізингова компанія самостійно займається питаннями, пов'язаними з реєстрацією і страхуванням авто, а також всілякими комісіями і платежами. Це дозволяє економити час і ресурси клієнта, а для юридичних осіб, не використовувати додаткові оборотні кошти.

процедура лізинга

Можливість придбання дорогого і сучасного автотранспорту для використання у виробництві або бізнесі в умовах швидкого морального старіння. Це дозволяє оновлювати технічні засоби кожні кілька років без вкладень грошей в покупку цих коштів.

Як купити авто в лізинг

Купівля авто в лізинг складається з декількох простих кроків. Залежно від типу лізингової програми умови договору можуть мати принципові відмінності.

підбір авто

Вибираємо автомобіль

Підберіть необхідний вам автомобіль

подання заявки

Оформляємо заявку

Консультація з фахівцем компанії і отримання первинної комерційної пропозиції

оформлення договора лізинга

Підписуємо договір

Оформляємо договір купівлі авто в лізинг. Оплата первинного авансового платежу.

авто в лізинг

Отримуємо автомобіль

Відразу після підписання договору ви отримуєте право користуватися автомобілем

Потрібна консультація
(044) 463-30-66

Компанія Кредіком груп пропонує своїм клієнтам

Індивідуальні лізингові програми з гнучким графіком лізингових платежів. При необхідності можливе корегування графіка з урахуванням специфіки діяльності та особистих побажань.

Підбір оптимальних програм страхування з урахуванням побажань клієнта в кращих страхових компаніях.

Супровід клієнта на весь термін лізингового договору у персонального менеджера.

Реєстрація автомобіля в ДАІ.