Автоломбард в Києві як один з варіантів екстреного фінансування

автоломбард

Де, і як терміново взяти у борг без питань

Отримати кредит в Києві можна практично в будь-якому банку. Для цього необхідно відповідати критеріям відбору, мати хорошу кредитну історію або, як варіант, – цінне майно, яке стане гарантією повернення кредитних коштів. На сьогоднішній день в Києві існують кредитні компанії різних типів, що пропонують позики під типові або індивідуальні умови. Залежно від типу кредитної компанії, можна оформити позику на вигідних або не зовсім «вигідних» умовах. Найчастіше за кредитами звертаються в банк – цей вид позики вважається традиційним і досить вигідним з фінансової точки зору.

Джерело фінансування – банк

В банку відсоткова ставка тримається на середньому рівні, а надійність і авторитетність кредитора дає впевненість у чесному ставленні. Але, щоб отримати гроші в банку необхідно надати чималий пакет документів, в деяких випадках можуть попросити надати поручителя. Банк досить жорстко ставиться до перевірки кожного клієнта, – це дозволяє відсіяти проблемних клієнтів, тим самим зменшити показник неповернення клієнтів, що в кінцевому підсумку дозволяє знизити ставку по кредиту. Що потрібно знати кожному клієнту банку? Кредит у банку – це вигідно, але існують особливості, завдяки яким, такий вид запозичення може стати істотною проблемою. Банківське кредитування дуже жорстко ставиться до прострочення по платежах і різним заборгованостях. При появі прострочення відразу вступають в силу штрафні санкції, умови яких можуть істотно здорожити сам кредит.

Джерело фінансування – автоломбард

Ще одним джерелом екстреного фінансування є автоломбард. Кредит в автоломбарді відноситься до заставного способу кредитування. Автоломбард надає гроші в борг під заставу автомобіля. Така послуга з’явилася в Києві порівняно недавно, але вже стала досить популярною. Умови надання позики в автоломбарді в корені відрізняються від того, що пропоную банк, все простіше, швидше і зручніше. Саме тому останнім часом кияни віддають перевагу автоломбардам. Надання застави дозволяє звести процедури реєстрації клієнта до простих формальностей. Якщо в банку «з пристрастю» перевіряють дані клієнта, то для заставного кредитування це не потрібно. У першому варіанті, перевірка даних клієнта дозволяє уникнути втрат оборотних коштів, шляхом відсікання проблемних клієнтів. У другому випадку, цього робити не потрібно, адже в якості гарантії повернення коштів є автомобіль клієнта, що знаходиться в якості застави під контролем автоломбарду.

Найчастіше до послуг автоломбарду вдаються тоді, коли потрібно знайти велику суму грошей в найкоротші терміни. Отримати гроші в автоломбарді можна за 1-2 години. При цьому, з документів необхідно мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Також потрібно надати заставу – особистий автомобіль і техпаспорт. Більшість автоломбардів пропонують своїм клієнтам можливість вибрати умови кредитування. Це може бути програма «кредит поз заставу авто з постановкою транспорту на стоянку» або «кредит під заставу авто з правом водіння»

У першому випадку, клієнт оформляє кредит, отримує гроші і залишає свій автомобіль на стоянці автоломбарду. Такий варіант дозволяє отримати максимально можливу суму грошей під низький відсоток. У другому випадку, клієнт оформляє кредит, при цьому автомобіль виступає в якості застави, отримує гроші, і продовжує користуватися своїм автомобілем. Цей варіант дозволяє взяти кілька обмежену суму грошей, з більшою процентною ставкою. Але при цьому закладений автомобіль залишиться у клієнта з необмеженими умовами користування.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017