Договір заставного кредитування в ломбарді

заставний кредит

Вигоди і переваги заставного кредитування

Заставний спосіб кредитування початково з’явився в США ще в середині 19 століття. Індустріальне суспільство швидко зрозуміло вигоди і переваги використання позикових коштів для вирішення фінансових питань. Сучасна фінансова система дозволяє отримати позикові гроші численними способами, сьогодні найпопулярнішим способом є кредитування через інтернет, так зване кредитування онлайн. Але, незважаючи на всі вигоди онлайн кредитування, самим надійним і вигідним продовжує залишатися заставне кредитування.

Договір заставного кредитування включає в себе умови надання позикових коштів і внесення застави у вигляді особистого цінного майна. Такий спосіб має цілий ряд переваг перед усіма іншими способами кредитування. Кредит під заставу дозволяє отримати гроші в борг, без тривалого процесу оформлення, потрібно пройти формальну ідентифікацію і підтвердити свою особистість. При заставному способі кредитування не грають особливої ролі проблеми з боргами і відкритими кредитами в інших компаніях.

Сучасні кредитні компанії заставного типу можна умовно розділити на групи по можливостям, і максимально доступним сумами кредиту. Найбільш чисельних кредитні компанії – ломбарди, що кредитують під заставу дрібної побутової техніки. Як правило, такі компанії пропонують від декількох сот гривень до кількох тисяч. Трохи більшу суму можна отримати в ломбардах, де в якості застави приймають ювелірні прикраси. Далі йдуть компанії, що пропонують отримати великі суми грошей під заставу майна.

Автоломбард – одна з кредитних компаній, яка пропонує послуги швидкої фінансової допомоги під заставу особистого автомобіля. Можна отримати від декількох тисяч доларів, до декількох десятків тисяч доларів. Ще більші суми можна отримати в кредитних організаціях, що пропонують кредит під заставу нерухомості.

Чому саме автоломбард є найвигіднішою пропозицією

З перерахованих варіантів заставного кредитування, найбільш вигідна пропозиція від автоломбарду. Така компанія дозволяє отримати потрібну суму грошей за кілька годин, без особливих зусиль і обмежень. Достатньо надати свій автомобіль і показати особисті документи, що підтверджують вашу особу та право володіти наданим авто. Відразу на місці, працівник автоломбарду оцінить вартість вашого авто і запропонує максимально можливу суму кредиту. За 1-2 години будуть обговорені умови кредитування і укладено договір. Після чого, буде видана вся сума кредиту.

Цікава особливість кредитування в автоломбарді полягає в тому, що можна отримати гроші, не залишаючи в заставу свій автомобіль. Автоломбарди пропонують кілька варіантів кредитування, в одному випадку можна отримати велику суму кредиту, під невеликий відсоток, залишивши авто в заставу на стоянку ломбарду, в іншому, можна отримати трохи меншу суму, під більший відсоток, але залишити свій автомобіль у себе, і продовжити користуватися ним. Жодна кредитна компанія заставного типу не кредитує на таких умовах.

Особливості договору кредитування заставного типу

Законодавство України щодо заставного кредитування зобов’язує складати договір, виключно в письмовій формі. Також обов’язковою умовою є завірення документа у нотаріуса, якщо укладається договір на великі суми. У разі дрібних сум, можна виключити цей пункт. Якщо укладається договор кредитування під заставу нерухомості, обов’язковою умовою є відмітка у державного реєстратора.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017