Фахівці фіксують підвищений інтерес до автомобілів з автоломбардів


купівля авто в автоломбарді

Заощадити гроші на покупку автомобіля намагається практично кожен українець. У хід йдуть найрізноманітніші хитрощі, аж до купівлі авто в іншій країні. Останнім часом, в пошуках можливостей дешевше придбати авто, все частіше стали звертатися на штраф майданчики, де час від часу можна купити автомобіль, виставлений кредитором на продаж через заборгованість позичальника по взятому кредиту.

Такий спосіб покупки дозволяє придбати хороший автомобіль за зниженою вартістю. Автомобілі з’являються на штраф майданчиках банків та інших кредитних компаній, наприклад, автоломбардів, в зв’язку з невиплатою кредитів, які були видані під заставу автомобіля, або на покупку авто. Через систематичну несплату по кредиту, а також накопичення заборгованості.

Чому в автоломбард і найсмачніші ціни

Купівля автомобіля на вторинному ринку може зажадати великих коштів, це пов’язано з тим, що послуги продажу авто найчастіше пропонують посередники, які вказують вартість авто з урахуванням своєї комісії. Якщо самостійно шукати автовласника і купувати безпосередньо, можна наштовхнутись на шахраїв. В цьому випадку, всі ризики і відповідальність лягають на ваші плечі. Якщо вас обдурять, тільки ви будете відповідальні за це, і відповідно, вам розсьорбувати цю проблему.

Продаж автомобіля в автоломбарді захищена юридично. Всі автомобілі, які реалізуються в автоломбарді мають своїх власників. Ломбард ретельно перевіряє, хто є власником транспортного засобу, і тільки потім видає кредит. Такий вид кредитування називається «кредит під заставу ПТС» або «кредит під заставу авто». Клієнт кредитної компанії отримує в борг необхідну йому суму грошей, залишаючи в заставу свій автомобіль. Коли кредит повертається, автоломбард передає автомобіль назад. А в разі неповернення кредиту, згідно з договором кредитування, має право продати заставний автомобіль, щоб покрити свої збитки. Саме такий автомобіль можна купити в автоломбарді. Його вартість не завищена, так як автоломбард зацікавлений якнайшвидше продати авто і швидше повернути свої кошти.

Чому покупка автомобіля в ломбарді безпечніше покупки безпосередньо у автовласника або посередника.

Придбання авто безпосередньо у власника пов’язане з ризиком обману. Якщо таке трапиться, то шукати справедливості доведеться за допомогою поліції. Це займе час і розхитає нерви. У випадку покупки авто в ломбарді, можна бути впевненим в тому, що все пройде без ускладнень. Автомобільний ломбард – це фінансова компанія, з дуже великим оборотом грошових коштів. Діяльність такого роду компаній регулюється і ліцензується комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Щорічно здійснюється аудит компаній. Тому всі послуги та пропозиції компанії відкриті і укладаються відповідно до законодавства. Автоломбард дорожить своєю репутацією і зацікавлений про хороші відгуки своїх клієнтів. Тому ретельно підходить до процесу купівлі-продажу. Як правило, всі питання, пов’язані з реєстрацією авто і зняття в ДІБДД, оформлення страховки та ін. здійснює сам ломбард.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017