Кредит без досвіду роботи

кредит без досвіду

Якщо потрібен кредит без досвіду роботи

Пошук можливості де взяти кредит без досвіду роботи – заняття малоприємне. Банки і кредитні організації з великою підозрою ставляться до клієнтів, які не мають постійного місця роботи (джерела доходів) або взагалі не мають трудового стажу. Ці категорії людей для кредиторів є групами з підвищеним ризиком, і рішення про видачу позики для них завжди пов’язане з ймовірністю неповернення. Ті з компаній, які працюють з групами підвищеного ризику, надають позики на умовах, які значно відрізняються від стандартних умов кредитування. Як правило, обов’язково потрібен поручитель, а сумарна вартість кредиту (процентна ставка) буде значно вище.

Різниця між «без роботи» і «без стажу»

Часто трапляється, що люди не уважно вивчають умови кредитування, і плутають поняття: без стажу, і без роботи. Кредит без стажу, ще не означає, що людина немає джерела отримання доходів. Можна працювати не офіційно і отримувати прибутки. Життя в наші дні настільки залежить від технологій, що не обов’язково офіційно працювати, щоб мати доходи. Крім неофіційної зайнятості також необхідно виділити людей наступних категорій:

  • акціонери, існуючі за рахунок дивідендів за вкладами
  • рантьє, які отримують прибуток за рахунок вкладів в банках
  • власники нерухомості, які отримують пасивний дохід (найчастіше неофіційно)

Всі подібні способи отримання доходу ведуть до того, що людина не має офіційного стажу роботи, підтвердженого документально. У такій ситуації дуже складно отримати кредит в, класичного типу, кредитній компанії. У разі, якщо роботи немає зовсім, навіть неофіційної, то ймовірність відмови підвищується практично до 100%. Якщо ж заявка буде схвалена то, на невигідних для позичальника умовах.

Чи можна взяти кредит без досвіду роботи

У ситуації, коли класичний спосіб кредитування не підходить, можна спробувати альтернативні способи. Одним з таких способів є заставний вид кредитування, наприклад, кредит під заставу автомобіля в автоломбарді. Дана послуга передбачає видачу в кредит досить істотних грошових коштів, практично без перевірки, з мінімальними вимогами. Це може бути погана кредитна історія, відсутність постійної роботи або відсутність трудового стажу. Всі ризики щодо повернення кредиту лягають на заставне майно позичальника. У ситуації з автоломбардомв, майном, що гарантує повернення кредиту, є автомобіль клієнта. Якщо клієнт не виконує умови кредитного договору, автоломбард в праві вилучити автомобіль для покриття своїх збитків.

Таким чином, маючи можливість погасити свої збитки за рахунок позичальника, автоломбард, практично не чутливий до ризиків втрати частини свого капіталу. Це дозволяє формувати свою пропозицію максимально вигідно і дешево, не закладаючи в складову вартості кредиту статтю можливих збитків.

Кредит без досвіду роботи в автоломбарді Кредіком груп

Кредікомм груп дозволяє отримати експрес кредит під заставу автомобіля, не маючи досвіду роботи. Можливості компанії пропонують клієнтам вибрати умови кредитування: можна залишити авто на стоянці автоломбарду і отримати велику суму в кредит, а можна залишити свій автомобіль у себе, з правом користування на весь термін кредитування без обмежень, але в цьому випадку, суму кредиту буде менше. Відсоткова ставка в Кредіком груп коливається від 4% до 6%, в залежності від умов кредитної програми.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017