Кредит без довідки про доходи

справка о доходах

Отримати кредит без довідки про доходи в Україні

Сучасний фінансовий ринок послуг настільки насичений, різного роду пропозиціями, що це спричинило за собою розвиток нових кластерів фінансових послуг з власними умовами. Ніша кредитування за останні роки розвивалася активніше за інші напрямки. У підсумку, стали доступні такі послуги, як мірокредітування і кредитування онлайн. Характерною рисою таких послуг є високотехнологічність та універсальність. На сьогодні актуальні – швидкість надання послуг та їх доступність. А з недавніх ще й можливість отримати кредит без довідки про доходи.

Якщо говорити про традиційні способи кредитування (банки та кредитні спілки), то тут все практично без змін, дані типи кредитних компаній віддають перевагу старим, перевіреним часом, методам. Нововведення використовують компанії іншого типу.

Хто кредитує без довідки про доходи і як

Послуга – кредит без довідки про доходи з’явилася як спроба нав’язати конкуренцію на ринку кредитування банкам і великим інвестиційним компаніям. На сьогоднішній день отримати такий кредит можна в МФО компаніях, компаніях онлайн кредитування, різного роду ломбардах, наприклад, в автоломбардах. Можливість взяти гроші в кредит приваблює багатьох потенційних клієнтів. Найчастіше, гроші позичають у друзів або знайомих, і тільки в крайньому випадку звертаються в фінансові інститути. Лояльні умови кредитування, мінімум документів, ігнорування поганої кредитної історії в очах багатьох українців є оптимальним варіантом отримання позики. І саме затребуваність такого роду умов, дозволила стати ломбардам і МФО компаніям мега популярними.

Чому не потрібна справка про доходи

При оформленні кредиту, кредитні компанії стали використовувати комп’ютерні системи аналізу ризику (скорингові програми). Такі програми обробляють заявку клієнта протягом 10-15 хвилин. Аналізу піддаються всі дані клієнта, а також його кредитна історія, наявність заборгованості. Багато кредитних компаній експрес кредитування мають можливість перевірити наявність даних клієнта в різних базах боржників, адміністративно-правових порушень, судимостей і ін.

На підставі сукупності всіх даних, скорингова система дає рекомендацію про видачу або відмову для женеджера, який приймає рішення, по кожній окремій заявці.

Отримання кредита в автоломбарді

Фінансова компанія типу «автоломбард» спеціалізується на наданні послуг кредитування під заставу автотранспорту. Зазвичай, в якості застави може використовуватися вантажний або легковий автотранспорт, а також, за домовленістю, нестандартні типи автотехніки.

Автоломбарди відносяться до кредитних компаній заставного типу, це означає, що при видачі кредиту необхідно надати заставу зазначеного типу. Заставне майно є головним фактором повернення грошей від позичальника. Якщо з’являються проблеми з поверненням кредиту, автоломбард, відповідно до договору кредитування, може продати заставне майно, для покриття своїх збитків. Такий підхід дозволяє автоломбарду видавати грошові позики практично без перевірки даних клієнта, його платоспроможності, наявності боргів і інших спірних моментів.

Які вимоги висувають автоломбарди

Незважаючи на лояльне ставлення і спрощену систему подачі заявки автоломбарди все ж висувають деякі вимоги. Щоб подати заявку, необхідні:

  1. Паспорт громадянина України
  2. Ідентифікаційний код
  3. Техпаспорт автомобіля, переданого в заставу
  4. У разі перебування в шлюбі – згода чоловіка (дружини)

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017