Кредит під заставу авто в Києві від Кредіком груп

кредит під заставу авто

Матеріальне становище багатьох сімей в Україні нестабільне, через що періодично виникає необхідність позичати гроші. Банківські структури раніше були найбільш затребувані в цьому плані, але ситуація змінюється і для споживачів відкриваються нові можливості.

Організації, що видають кредит

Існує чимало державних і приватних організацій, куди громадяни України можуть звернутися за отриманням кредиту.

  1. Банківські структури. Серед найбільш поширених недоліків: підвищені вимоги до потенційних позичальників, необґрунтовані комісії і приховані платежі, великий пакет документів.
  2. Мікрофінансові компанії. В даному випадку відношення до клієнтів більш лояльне, але максимальної суми кредиту може бути недостатньо.
  3. Ломбарди. Ситуація аналогічна – максимальна сума кредиту обмежена вартістю заставного майна – побутова техніка, електроніка, коштовності.
  4. 4. Автоломбарди. Для певних випадків таке рішення буде оптимальним, оскільки крім відсутності непосильних вимог до позичальника і необхідності збору численних документів кредит під заставу авто дозволяє отримати досить значну суму грошей в борг.

Кредит в автоломбарді – це зручно і вигідно

Отримати кредит в автоломбарді має право юридична або фізична особа, яка виступає в ролі власника машини. Також оформлення позики допускається за генеральним дорученням, яке власник авто оформив на третю особу. Добре розвинені автомобільні ломбарди приймають в якості застави не тільки легкові машини, але також вантажний транспорт, плавальні засоби і спецтехніку. Додаткова плата і комісії не стягуються за експертну оцінку транспортного засобу, оформлення позики, страховку авто і його зберігання на стоянці.

Потенційному позичальникові необхідно зібрати мінімальний пакет документів – паспорт на машину і свідоцтво про її реєстрацію, а також власний паспорт. В окремих випадках потрібно надати ІПН і згоду чоловіка (дружини) при наявності. Оформити кредит під заставу авто в Києві можна двома способами – залишивши в якості застави машину або просто заклавши техпаспорт і продовживши користуватися авто. Такі умови діють в автоломбарді Кредіком, де відсоткова ставка при використанні машини в якості застави складе від 4% при максимальній сумі кредитування до 95% від вартості машини. Якщо ж ви вирішите залишити ПТС, процентна ставка становитиме від 5%, а максимальний розмір позики – 70% і менше.

Процедура отримання кредиту в автоломбарді

Кредіком – один з найбільш надійних автоломбардів Києва, в якому ви зможете отримати кредит під заставу авто. Процедура оформлення позики така:

  1. Зателефонуйте менеджеру і обговоріть бажану суму кредиту. Також ви можете відразу приїхати в офіс на власній машині, заздалегідь погодивши час приїзду. Не забудьте взяти з собою необхідні документи.
  2. Підготуйте машину до огляду.
  3. По прибуттю в офіс представте підготовлені документи і почекайте, поки експерти перевірять вашу машину.
  4. На наступному етапі обговорюється можлива сума, укладається договір і посвідчується нотаріально.

Як бачите, нічого складного в отриманні швидкого кредиту готівкою в автоломбарді немає – досить мати з собою необхідні документи і пару годин вільного часу. Перед оформленням такої позики заздалегідь прорахуйте всі варіанти, будьте впевнені в тому, що зможете швидко повернути борг.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017