Кредит під заставу автомобіля як джерело фінансування в бізнесі

кредит як джерело фінансування

Підприємці часто стикаються з фінансовими проблемами, які змушують їх відкласти відкриття власного бізнесу. Дана проблема знайома і вже діючим підприємствам, які не можуть модернізувати виробництво або відкрити нові філії по цій же причині. Доводиться залучати фінансові потоки ззовні, але де знайти джерела?

Джерела фінансування

Отримання прибутку – це та мета, на досягнення якої має бути спрямована більшість зусиль підприємства. Замість цього більшість витрачають свій час і зусилля на залучення інвесторів і пошук коштів. Одним з таких рішень є оформлення кредиту під заставу автотранспорту, але до такого рішення підприємці приходять не відразу, а даремно. Які альтернативні способи існують?

Оформлення кредиту в банку. Даний варіант не найкращий, оскільки кредитні програми, розраховані на підтримку бізнесу, видають далеко не кожному. Щоб отримати хоча б надію на схвалення заявки, необхідно підготувати повноцінний бізнес-план. В кінцевому підсумку процентні ставки рідко радують позичальника, а найчастіше отримання кредиту в банку не тільки невигідне, але навіть збиткове.

Звернення в кредитну організацію може бути пов’язане з тими ж проблемами. Звичайно, не варто забувати про те, що умови в даному випадку більш лояльні, проте процентна ставка теж не завжди радує.

Можна знайти іншого підприємця, щоб увійти з ним в частку, але подібні угоди досить ризиковані, якщо партнер вам не знайомий, а його надійність, відповідальність і сумлінність під питанням.

Пошук інвестора – процес затяжний, який може тривати не один рік, і в підсумку завершитися провалом.

Таким чином, оформлення кредиту під заставу автотранспорту є в певних ситуаціях єдиним зручним способом швидко отримати кошти на відкриття або модернізацію бізнесу.

Автоломбард як найкраще джерело фінансування

Сучасні автоломбарди вважаються одним з найбільш затребуваних джерел позикових коштів для бізнесу завдяки таким достоїнствам.

  1. Споживачів приваблює простота оформлення позики і лояльні умови. Договір укладається на основі мінімального пакету документів – техпаспорт на авто, ІПН, внутрішній паспорт позичальника.
  2. Позичальник відразу отримує велику суму, що в умовах ведення власної справи дуже важливо. Найчастіше розмір позики досягає 95% від вартості машини, яка виступає в ролі заставного майна. Отже, розмір кредиту під заставу авто безпосередньо залежить від вартості автомобіля.
  3. Позичальник отримує кошти протягом пари годин і відразу може ними розпоряджатися.
  4. Цілі такого кредитування можуть бути будь-якими, підприємцю не потрібно складати докладний бізнес план і презентацію, щоб переконати кредитора. До того ж неважливо, для якого бізнесу оформляється кредит – великого, малого або середнього.

Як виглядає процедура?

Кредитування в автоломбарді виглядає наступним чином:

  • вибір відповідного автомобільного ломбарду;
  • складання заявки, де вказуються основні відомості про позичальника та сума, на яку він розраховує;
  • відвідування офісу для перевірки пакета документів і оцінки машини;
  • укладення договору та отримання обумовленої експертами суми.

Щоб отримати кредит під заставу авто, досить просто залишити свою машину на стоянці ломбарду. Підприємцю залишається лише розумно розпорядитися отриманою сумою і примножити свій капітал.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017