Кредит під заставу ПТС в автоломбарді


ПТЗ

Кредит ПТЗ

Кредит під заставу ПТЗ – один із способів заставного кредитування, також відомий як кредит під заставу автомобіля. Що являє собою кредит під заставу автомобіля, та як ним користуватися, відомо не всім.

Кредит під заставу ПТС найчастіше використовується, коли потрібно швидко отримати велику суму грошей готівкою. Такий спосіб вирішення фінансових питань часто використовують в бізнесі. Можливість отримати додаткове фінансування, надавши в заставу частину свого капіталу виглядає дуже заманливо, тим більше, що автоломбард, що надає позику, дозволяє користуватися майном, оформленим в якості позики.

Якщо раніше при виникненні проблем з обіговими коштами, традиційно зверталися в банки, або, в крайньому випадку, в кредитні компанії, то тепер, все частіше використовують саме автоломбарди. Цей феномен можна пояснити більш вигідними умовами, запропонованими автоломбардами. Кредит під заставу авто несе мінімум ризиків для кредитора. У будь-якій проблемній ситуації автоломбард може повернути свої кошти шляхом реалізації заставного майна. Мінімальний ризик неповернення кредитних коштів дозволяє проводити фінансування під мінімальний відсоток. Компанія Кредіком груп пропонує одну з найнижчих процентних ставок по кредитах під заставу автомобіля в Києві. На даний момент, можна взяти в борг під 4-5%.

Якщо говорити про переваги кредитування в автоломбарді, то крім низької процентної ставки варто відзначити лояльні регламентні умови оформлення кредиту. Всі автоломбарди Києва дозволяють оформити договір, маючи на руках мінімум документів. Найчастіше необхідний тільки паспорт і ідентифікаційний код. Також необхідно підтвердити, що автомобіль, який передається в заставу, належить вам.

Якщо говорити про суму кредиту, то і тут все дуже добре. Максимальний поріг доступних коштів залежить від оціночної вартості автомобіля, який буде переданий в заставу. Автоломбард кредіком груп обмежує доступну суму кредиту 95% від заставної вартості авто. В умовах кредитування прописуються всі умови надання позики, а також правила зберігання авто. На весь термін кредитування автомобіль знаходиться на стоянці, що охороняється, а також додатково укладається договір страхування, на випадок форс мажорних обставин.
Оформлення договору кредитування займає не більше 1-2 годин. Процес відбувається в офісі автоломбарду. Там же відбувається оцінка заставної вартості автомобіля. При оформленні кредиту використовується договір застави, а не переоформлення авто на автоломбард. Це означає, що клієнт залишається єдиним власником свого автомобіля.

Сума кредиту може бути обмежена лише двома факторами: оціночною вартістю і варіантом кредитування. Якщо клієнт залишає авто на стоянці ломбарду, він може отримати до 95% від вартості авто. Якщо клієнт хоче залишити авто у себе, то він має право розраховувати на 70% від оціночної вартості. Процентна ставка по кредиту помірна – від 1% в тиждень. Можливий індивідуальний підхід і розгляд умов під особисті можливості кожного клієнта.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017