Фінансові новини

Кредит під заставу авто в Києві від Кредіком груп

кредит под залог авто

Матеріальне становище багатьох сімей в Україні нестабільне, через що періодично виникає необхідність позичати гроші. Банківські структури раніше були найбільш затребувані в цьому плані, але ситуація змінюється і для споживачів відкриваються нові можливості.

За якими параметрами в автоломбарду оцінюють вартість автомобіля

Автоломбард, як фінансова компанія, займається кредитуванням. В основі діяльності лежить послуга кредитування під заставу автомобіля клієнта. Багато хто знає, що отримати такий кредит досить просто, для цього необхідні лише самі основні документи, а також застава

Фахівці фіксують підвищений інтерес до автомобілів з автоломбардів

покупка автомобиля в автоломбарде

Заощадити гроші на покупку автомобіля намагається практично кожен українець. У хід йдуть найрізноманітніші хитрощі, аж до купівлі авто в іншій країні.

Все про кредити під заставу авто в банку і ломбарді

кредит в банке или автоломбарде

Кредитування вже давно стало звичайним явищем, частиною нашого повсякденного життя. Послугами кредиторів користуються, коли потрібні додаткові кошти. Найпростіший спосіб отримати гроші – оформити позику під заставу.

УБКІ – компанія, яка збирає і зберігає вашу фінансову історію

бюро кредитных историй

Українське бюро кредитних історій – це одна з недержавних компаній, що накопичують і надають інформацію про фінансову історію людини за запитом. УБКІ систематизує і зберігає дані фінансових операцій українців, їх кредитах і боргах.

Вся правда про безвідсоткові кредити

беспроцентный кредит

Не такими вже й правдоподібними здаються так звані безпроцентні кредити на тлі активного підвищення процентних ставок на споживчі позики.

Як отримати відстрочку по виплаті проблемного кредиту

отсрочка по выплате

Банк, як і будь-яка інша фінансова компанія, прагне отримувати прибуток. Основним джерелом отримання прибутку є надання послуг посередника фінансових операцій, а також послуг кредитування.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017