Особливості кредитування в автоломбардах – як отримати максимальну суму


максимальний кредит

Особливості кредитування в автоломбардах – як отримати максимальну суму.

Сучасний фінансовий ринок послуг дозволяє отримати грошову позику на дуже лояльних умовах. Якщо традиційне кредитування не допомагає або не підходить, легко можна знайти альтернативний варіант – кредитну організацію, яка візьметься видати вам кредит. Одним з таких варіантів є автоломбард.

На сьогоднішній день автоломбард – це один з видів заставного кредитування, де в якості застави використовується автомобіль клієнта. Клієнт, отримуючи кредит, залишає в автоломбарді особистий автомобіль, як заставу. Після того, як кредит погашається, автоломбард повертає транспортний засіб його законному власнику. Така схема надання позик є традиційною. Існує ще один варіант кредитування за допомогою автоломбардів. Цей спосіб ще не такий відомий, як перший, але з часом може стати популярнішим за його. Спосіб називається кредитування під заставу автомобіля з правом водіння. Сенс полягає в тому, що клієнту видається кредит на потрібну йому суму. У договорі кредитування прописується умова, що в якості застави автоломбард приймає авто клієнта, але не забирає його на свою стоянку, а залишає в користуванні клієнта.

Такий спосіб дозволяє отримати необхідні кошти і продовжити користуватися своїм автомобілем без обмежень. Природно, що такі привабливі умови в чомусь повинні мати підступ. В даному випадку кредитор пропонує кредит на менш вигідних умовах, а сама сума кредиту обмежена процентним співвідношенням від певної вартості авто, визначеної фахівцем компанії. Як в такому випадку отримати кредит на максимально вигідних умовах?

Як в автоломбарді отримати максимальний кредит

Вважається, що максимально вигідний для клієнта кредит – це той кредит, який обходиться йому в мінімальну вартість. Чим менше буде сума переплати, тим імовірніше позитивний вибір клієнта. У автоломбарді Кредіком груп макимально вигідним для клієнта буде кредит під заставу авто з постановкою автомобіля на стоянку. Які умови надання позики за програмою «кредит під заставу авто з постановкою на стоянку»

Умови кредита під заставу авто з постановкою на зупинку

Дана програма дозволяє отримати максимальну суму кредиту. Сама сума обмежена оціночною вартістю заставного авто. Кредіком груп пропонує клієнтам до 95% від даної цифри. Процентна ставка становить всього 4%. Термін кредитування не обмежений. При складанні договору кредитування оговорюється індивідуальний графік погашення кредиту.

Оформлення кредиту займає 1-2 години часу з мінімальними бюрократичними перепонами. З документів знадобиться паспорт і ідентифікаційний код клієнта, а також техпаспорт автомобіля, який буде переданий в заставу. Природно, що автомобіль повинен належати саме тому, хто оформляє кредит. Якщо клієнт перебуває у шлюбі, необхідно надати письмове підтвердженя чоловіка (дружини) на передачу авто в заставу.

На весь термін кредитування укладається договір страхування автомобіля. Це є додатковою гарантією збереження авто клієнта. Сам автомобіль на звістку термін кредитування знаходиться на автостоянці компанії.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017