Поширені омани про автоломбарди


омани про автоломбарди

Популярні омани про діяльність автоломбардів

Питання, пов’язані з грошима, завжди викликають жвавий інтерес у людей, що потребують додаткового фінансування. Кожен, кому терміново знадобилися гроші, в-першу чергу, намагається вирішити проблему за допомогою друзів або знайомих. Такий підхід в корені відрізняється від того, як подібні питання вирішуються в розвинених європейських країнах. В Європі та Америці фінансова послуга запозичення коштів – явище буденне, і не є чимось незвичним. Люди живуть в кредит, і від цього не відчувають себе обманутими. І тільки у нас, в пострадянських країнах все, що пов’язано з питаннями кредитів, сприймається негативно, зі страхом. Українці вважають за краще обходиться своїми силами або жити за коштами. Брати гроші в борг вважається крайнім випадком, коли інші варіанти вичерпані. Причин такої поведінки може бути багато. Люди орієнтуються на чутки і будь-яку негативну інформацію, пов’язану з невдалим досвідом співпраці з кредитними компаніями.

Автоломбард, як кредитна компанія

Фінансові компанії, що працюють за типом автоломбардів з’явилися у нас в країні порівняно недавно, 3-5 років тому, але практично відразу стали популярними. Люди оцінили можливості такого роду фінансового запозичення і його вигоди. Але, як і завжди буває, з’явилися різні омани і страшилки, які відлякують людей від співпраці з автоломбардами.
Насправді, заставне кредитування, до якого відносяться послуги автоломбардів (кредитування під заставу авто) є одним з найбільш вигідних і зручних способів кредитування, доступних на сьогоднішній день в Україні.

Омани про діяльність автоломбардів

Автоломбарди незаконні на території України

Багатьох відлякує думка, що діяльність автоломбардів (як і їх послуги) незаконні на території України. Насправді це не так. Автоломбард є такою же кредитною компанією, як і банк або інша фінансова компанія. Діяльність таких компаній регламентується Національною комісією, яка займається регулюванням у сфері фінансових ринків країни. Діяльність усіх фінансових компаній підлягає обов’язковому ліцензуванню і наданню щорічних фінансових звітів.

Автомобіль, що знаходиться під заставою, може бути використаний або вкрадений.

Автоломбарди надають свої послуги під заставу автомобіля клієнта. При цьому, укладається договір, в якому обговорюються всі умови надання позики, а також зберігання заставного майна на весь термін кредитування. Всі автоломбарди маю власні стоянки де зберігаються авто під цілодобовою охороною. Крім цього, на всі автомобілі, які передані в якості застави, складається договір страхування в страховій компанії. Тому, навіть якщо автомобіль постраждає в разі форс мажорних обставин, клієнт отримає грошове відшкодування, яке повністю покриє всі втрати.

Співпраця з автоломбардами невигідна через високу процентну ставку

Насправді, процентна ставка по кредиту значно нижче, аналогічним кредитам в будь-який інший організації. Для будь-якого кредитора, однією зі складових ставки по кредиту, є ризик неповернення коштів, що веде до зростання збитків. Тому кредитор закладає в відсоткову ставку статтю витрат за ризиками, що неминуче веде до зростання вартості кредиту. Автоломбард – є єдиною організацією, яка, завдяки своєму способу кредитування (заставне), може не боятися неповернення коштів. У разі виникнення проблем з клієнтом, автоломбард може продати заставне майно (відповідно до договору кредитування) і закрити свої збитки. Такий принцип дозволяє мінімізувати ризики і, відповідно не закладати у вартість кредиту, складову ризику неповернення.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017