УБКІ – компанія, яка збирає і зберігає вашу фінансову історію


кредит під заставу автомобіля

Українське бюро кредитних історій – це одна з недержавних компаній, що накопичують і надають інформацію про фінансову історію людини за запитом. УБКІ систематизує і зберігає дані фінансових операцій українців, їх кредитах і боргах. На підставі даних УБКІ багато фінансових інститутів приймають рішення про видачу кредиту або відмову.

Незважаючи на те, що сервіс не є суспільно доступним, їм можуть користуватися як фінансові компанії, що надають відповідні послуги, так і прості українці. Останні можуть подати запит в сервіс на перегляд своєї фінансової історії і можливість подачі заявки на перегляд даних.

Даними з УБКІ користуються практично всі фінансові організації, банки, кредитні компанії, фонди. Винятком є ​​автоломбард. Даний тип компаній відноситься до кредитних ломбардів. Автоломбард займається кредитуванням під заставу авто. Цього роду компанії рідко використовують можливості УБКІ в зв’язку з тим, що ризик фінансових втрат практично мінімальний. Наявність заставного майна дозволяє автоломбарду кредитувати в тих випадках, коли інші компанії не вважають це за доцільне, при наявності боргів, прострочень або відкритих кредитів.

Які можливості відкриває сервіс УБКІ

Українське бюро кредитних історій працює цілодобово, подати запит на отримання даних можна через інтернет. Основні можливості сервісу:

  • Збір, обробка та зберігання даних про фінансові операції, кредитну історію громадян.
  • Надання даних про кредитну історію за запитом.
  • Надання звітів.
  • Консультації юридичних і фізичних осіб щодо можливостей сервісу.
  • Ведення та оновлення рейтингу кредитних історій.

Основна мета УБКІ полягає в зменшенні ризиків фінансових компаній при здійсненні операцій і взаємин, в зв’язці: компанія – клієнт. Діяльність сервісу будується на довірі і повазі даних категорій і зміцненні їх відносин. Вся інформація надходить в бюро на добровільних засадах, з письмовим підтвердженням позичальників на право обробляти і використовувати ці дані. Джерелом надходження інформації є банки, кредитні спілки, страхові та лізингові компанії, інвестиційні фонди та інші сервіси зберігання персональних даних.

Для чого потрібно знати свою кредитую історію

Багато фінансових компаній, що надають послуги кредитування, в своїй роботі спираються на дані кредитної історії клієнта, отримані з бюро кредитних історій. Це процедура є обов’язковою, і від її результату залежить, чи буде виданий кредит конкретній людині чи ні. Тому знати стан своєї кредитної історії вкрай важливо. Це вбереже від можливих проблем і втрати особистого часу.

Як повчити інформацію про свою кредитну історію

На сьогоднішній день отримати інформацію про стан своєї кредитної історії можна декількома способами. Необхідно знати, що подача запиту на перегляд кредитної історії є платною. Вартість такої послуги становить 50 грн. Але в особистих цілях один раз на рік УБКІ дозволяє подати письмовий запит безкоштовно для кожного українця.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017