В яких випадках кредит в автоломбарді буде вигідний

кредит в автоломбарді

Автоломбард як вигідний спосіб вирішення проблем

Необхідність отримання кредиту завжди є наслідком браку власних коштів. Як правило, думки про те, що робити і де взяти гроші з’являються тільки в самий останній момент, зазвичай, коли вже пізно.

Взяти гроші у друзів або знайомих не завжди можливо, так і не зручно, тим більше, якщо необхідна велика сума грошей. Банківський кредит в таких випадках також не завжди прийнятний, адже для отримання позики в банку необхідно відповідати «якимсь» вимоги, часом, досить жорстким. Потрібно шукати такого кредитора, який дасть позику практично миттєво, без тривалого розгляду і жорстких обмежень. Саме в такому форматі працює автоломбард.

Автоломбард в своєму класичному розумінні – це той же звичайний ломбард, де можна отримати гроші в борг, заклавши щось зі свого майна. В часності, автоломбард пропонує оформити кредит на досить значну суму, залишивши в заставу свій автомобіль.

Переваги автоломбардів як спосіб отримати кредит

отримати кредит

Можливість отримати 10 – 50 000 тисяч грн.

за 8 хвилин

Можливість отримати гроші на 2-3 години

без бюрократії

Можливість оформити позику без бюрократичних витрат

Умови і можливості кредитів під заставу авто

Кредит під заставу авто в автоломбарді можна отримати на умовах більш вигідних ніж в банку або іншої кредитної організації. Наприклад, кредит в автоломбарді Кредіком груп дозволяє отримати 70% – 95% від вартості заставного автомобіля. І це дійсно так. У більшості випадків, кредит видається готівкою, або, якщо це обумовлено в умовах договору, будь-яким іншим способом. Ніякого контролю видаються коштів, можна розпоряджатися грошима на свій розсуд, що не звітуючи кредитуючої компанії.

Повна конфіденційність – ще одне привабливу умову. Про факт оформлення кредиту буде відомо тільки двом сторонам: вам і автоломбарду, ні УБКІ, ні податкова, не хтось би то ні, не отримати інформації про ваш кредит, без вашої згоди.

Якщо говорити про вартість кредиту, тобто про його вигоді, то варто відзначити, що процентна ставка по кредиту може коливатися в районі 4% – 5%, в залежності від умови кредитування. Таку низьку процентну ставку можуть запропонувати лише поодинокі кредитори.

Автоломбард, як приватна фінансова організація, враховуючи законодавчі вимоги про захист прав споживача, може оговаріть умови кредитування в персональному порядку. Можна оформити кредит на будь-який термін. Можна встановити індивідуальний графік внесення платежів. У разі непередбачених ситуацій, можна скористатися можливістю пролонгації (продовження) терміну договору кредитування.

Варто звернути увагу, що автоломбард, як приватна кредитна компанія, дозволяє оформити кредит на умовах, оптимально відповідних клієнту. На сьогоднішній день, можна виділити два основних напрямки кредитних програм: кредит під заставу авто з постановкою авто на стоянку, і кредит під заставу авто, з можливістю залишити у себе. Коли автомобіль є засобом заробітку, такий підхід – це кращий варіант з тих, що є на ринку.

Також необхідно відзначити, що всі авто, що знаходяться в заставі, зберігаються на автостоянці автоломбарду. А при формуванні кредитного договору, автомобіль страхується на весь термін кредитування.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017