В який автоломбард звернутися, щоб отримати кредит

Багато банків надають забезпечені кредити, які передбачають видачу грошей під заставу транспорту або нерухомості, але далеко не всі позичальники поспішають звернутися в банк. Пакет документів для укладення такої угоди не маленький, ситуацію погіршує тривалість процедури і той факт, що позитивну відповідь отримують не всі. Інша справа автоломбард в Києві, де вже протягом години ви зможете отримати суму для вирішення фінансових проблем.

Яким повинен бути надійний автоломбард?

Вирішуючи, в який автоломбард в Києві звернутися, варто звернути увагу на наступні чинники:

 • комісії за переведення готівки або за видачу грошей мають бути відсутні;
 • занадто занижені відсоткові ставки – привід для підозр;
 • стоянка повинна знаходитися недалеко від офісу;
 • поважаючі себе автоломбарди в Києві не беруть додаткових комісій за пролонгацію кредиту;
 • уникайте послуг посередників, в іншому випадку, ви витратите зайві гроші на оформлення;
 • офіс і стоянка повинні бути в обов’язковому порядку – це показники гідного рівня;
 • беріть гроші в борг в автоломбарді, який має в своєму розпорядженні пристойний сайт із зазначеними контактними даними (телефонів має бути декілька);
 • на сайті повинна бути вказана адреса офісу, в іншому випадку, ви зв’язалися з посередниками;
 • однакові адреси на кількох сайтах – погана ознака;
 • перевірка автомобіля перед видачею кредиту повинна бути ґрунтовною;
 • навіть якщо по телефону ви вже обговорили всі умови, перш ніж взяти кредит в автоломбарді, обговоріть умови повторно, коли будете в офісі.

Безпечна і вигідна позика в автоломбарді Кредіком

У автоломбарді Кредіком ви зможете отримати гроші під заставу транспорту на вигідних умовах, самостійно вирішуючи, залишати машину на стоянці або продовжити нею користуватися. Якщо машина залишається на стоянці, розмір кредиту складе до 95% від вартості авто, а оформлення не займе більше двох годин. Процентна ставка складе мінімум 4%, а договір застави оформляється на необмежений час.

Якщо ж ви вирішите залишити машину у себе, розмір кредиту може знизитися до 70% від вартості машини, а мінімальна процентна ставка збільшиться на 1% і становитиме 5%. Оформлення угоди і отримання грошей в борг у автоломбарді може зайняти трохи більше 2 годин, але інші умови залишаються незмінними. Найприємніше – це те, що машина залишиться у вашому користуванні, і ви матимете змогу вберегти себе від незручностей, оскільки будь-якому водієві незручно і неприємно розлучатися зі своєю машиною, нехай навіть ненадовго.

В результаті позичальник отримує необхідну суму в день звернення, при цьому заявку можна подати як при особистому зверненні, так і в режимі онлайн (цілодобово). Як ви самі можете бачити, процедура максимально спрощена і до клієнтів не пред’являються непомірні вимоги. Угода прозора, і за транспортний засіб можна не переживати.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017