Вибір автоломбарду, на що звертати увагу

пошук автоломбарду

Поради щодо вибору автоломбарду

Автоломбард як фінансова компанія, що займається кредитуванням, з’явилася порівняно недавно. Спочатку, сумнівного вигляду спосіб кредитування, згодом завоював своє право на існування і окрему нішу в сфері видачі кредитів.

Основна пропозиція автоломбарду – видача кредитів під заставу автомобіля. Спосіб заставного кредитування має ряд переваг перед іншими способами. Часто в парі з кредитуванням автоломбард надає додаткові послуги, наприклад, викуп авто, або продаж автомобіля клієнта з миттевим авансовим платежем.

Якщо говорити про можливості таких компаній то, в першу чергу, потрібно відзначити можливість отримати в борг досить істотні гроші. Принцип роботи автоломбарду передбачає видачу кредиту відповідно оціночної вартості автотранспорту, переданого в заставу. Чим дорожче оцінять авто, тим більшу суму можна буде отримати в борг. Не менш приваблива особливість автоломбарду, полягає в простоті оформлення кредиту. Завдяки заставному типу кредитування, ризик неповернення кредиту покривається заставним майном, яке може бути продане. Ця особливість дозволяє не вимагати поглиблених перевірок особистості клієнта і його платоспроможності. Більшість автоломбардів працюють за принципом мінімально підходу до оформлення заявки. Необхідно мати лише паспорт, ідентифікаційний код і документи на право володіння автомобілем, який буде предметом застави.

Вартість кредиту в автоломбарді вигідно відрізняється від інших способів кредитування. Як правило, відсоткова ставка коливається в межах 2 – 5%. Це дозволяє отримати гроші вигідно і, що важливо, швидко. Середній час оформлення кредиту становить 1 – 2 години.

Як знайти автоломбард в Києві

Компанії подібного типу частіше можна знайти в великих містах, наприклад, в Києві. У столиці України кількість автоломбардів найбільше. Зараз діє близько 10 – 20 компаній, що надають послуги кредитування під заставу авто офіційно і прозоро. Щоб знайти дійсно професійного та чесного кредитора, потрібно дотримуватися простих умови:

  1. Пошукати інформацію і рекламу про автоломбарди на сайтах автомобільної тематики. Як правило, там можна знайти актуальні пропозиції найбільших автоломбардів Києва.
  2. Складіть список автоломбардів, а потім пошукайте відгуки про них через інтернет. Якщо є можливість, розпитайте знайомих і друзів. Можливо у них є досвід співпраці з кредитними компаніями, що працюють за принципом автоломбарду.
  3. Перевірте, чи є реєстраційні дані по кожній з відібраних компаній. Зазвичай, на сайтах вказується реєстраційна та контактна інформація. Зателефонуйте за наявними номерами телефону і з’ясуйте, чи мають вони офіс, і де він знаходиться.
  4. Ознайомтеся з пропозиціями, які пропонують всі автоломбарди. Відберіть ті з компаній, умови яких приблизно відповідають один одному. Не варто намагатися отримати дешевий кредит на дуже «зручних» умовах – це може бути обман.
  5. Обов’язково поцікавтеся, де і як буде зберігатися ваш транспортний засіб, який буде передано вами в заставу. Кожен професійний автоломбард має власну, автостоянку, на якій знаходяться тільки автомобілі, що мають відношення до автоломбарду.
  6. Перед оформленням кредиту в автоломбарді уважно вивчіть умови кредитування, переконайтеся, що в договорі зазначено ваше одноосібне право володіння автомобілем. Автомобіль може бути переданий в заставу лише на умовах договору застави, а не купівлі – продажу.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017