Вигідний спосіб отримання кредиту за день

кредит в автоломбарді

Кредит під заставу авто

Чи можна в Україні оформити кредит за день? Якщо так, то де? Такі питання часто чують фахівці кредитних компаній. Найчастіше подібні питання задають люди, яким терміново потрібні гроші.

На сьогоднішній день отримати позикові кошти можна різними шляхами, наприклад, взяти в борг у друзів або знайомих, оформити кредит або закласти в ломбард цінне майно. Проблем не виникає, коли потрібна невелика сума грошей, можна попросити у друзів. А ось якщо потрібно 10 – 20 тисяч гривень, тоді доводиться шукати інші шляхи і способи.

Кредит під заставу автомобіля – порівняно свіжа, нещодавно з’явившаяся в ніші кредитування, послуга. Компанії, які надають позики під автомобіль, називаються автоломбардами. Це компанії, що працюють за принципом типових ломбардів, але в якості застави використовується автомобіль позичальника. Відносно нещодавно з’явившись в Україні, автоломбарди стали популярніими і затребуваними, їх клієнтами, найчастіше, стають підприємці та невеликі компанії. Саме ці групи населення найчастіше звертаються за кредитом, завдяки зручному сполученню умов кредитування. Автоломбард дозволяє отримати кредит на суму 10 – 500 тисяч гривень, а іноді і більше, протягом 1 дня. Весь процес оформлення позики займає приблизно 1 – 2 години. За цей час клієнт подає заявку, проходить техогляд автомобіля і його оцінку вартості. Потім укладається договір і передача грошей. Однією з переваг такого способу кредитування є простота і прозорість угоди. Для отримання кредиту під заставу авто необхіднен мінімум документів – паспорт клієнта, ідентифікаційний код і техпаспорт на автомобіль. У деяких випадках може знадобитися згода чоловіка або дружини. Таке поєднання умов, дозволило автоломбарду відвоювати чималу частку ринку кредитування.

Велика кількість варіантів і пропозицій на ринку кредитування штовхає кредитні компанії на постійне вдосконалення і поліпшення. Зараз можна вибрати програму кредитування, умови якої дозволяють залишити автомобіль у себе в користуванні і при цьому отримати гроші в борг.

Як зрозуміти на яку суму можна отримати кредит в автоломбарді

Максимальна сума кредиту в автоломбаре залежить від суми оцінки вартості заставного автомобіля, переданого в якості гарантії повернення кредитних коштів. Чим дорожче буде оцінений автомобіль, тим більшу суму можна буде отримати. Оцінка вартості автомобіля проводиться в автоломбарді штатним фахівцем. Залежно від обраної програми кредитування, сума кредиту може коливатися від 70% і до 98%.

Переваги кредитів під заставу авто

Якщо порівнювати кредитування під заставу аввтомобіля з традиційним способом кредитування, то, в першу чергу, можна виділити такі переваги:

  • Швидкість отримання позики
  • Проста процедура оформлення
  • Можливість одержати велику суму грошей готівкою.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017