Все про кредити під заставу авто в банку і ломбарді

кредит в ломбарді або банку

Кредитування вже давно стало звичайним явищем, частиною нашого повсякденного життя. Послугами кредиторів користуються, коли потрібні додаткові кошти. Найпростіший спосіб отримати гроші – оформити позику під заставу. Кредит під заставу авто – один з видів заставного кредитування. Такий кредит дозволяє отримати гроші в тимчасове користування, залишивши свій автомобіль в якості застави на автостоянці кредитної компанії.

Де знайти кредитора, який видає кредит під заставу авто

Насправді, кількість банків, компаній дуже велика, і постійно збільшується. Разом з тим, зростає різноманітність умов кредитування. Знайти автоломбард можна в будь-якому великому місті, особливо в обласних центрах. Як правило, можна домовитися про співпрацю практично в будь-яких ситуаціях. Варто відзначити, що отримати гроші під заставу автомобіля можна і в банку, але умови кредитування та оформлення будуть значно відрізнятися. Знайти компанію можна через інтернет, по відповідному запиту. Також можна переглянути оголошення на сайтах оголошень продажів автомобілів.

Банк або автоломбард

Кредит під заставу в банку має деякі відмінності від такого ж роду кредиту, але в ломбарді. Процедура оформлення в банку буде довшою, а перевірка даних позичальника, більш пильною. У свою чергу, автоломбард, відноситься до платоспроможності клієнта більш лояльно, і може закривати очі на погану кредитну історію, борги по кредитах і т. д. Істотною відмінністю також є той факт, що кредит в банку може оформлятися значно довше. У автоломбарді на все про все відводиться 1-2 години.

Якщо говорити про відмінності у вартості кредиту, то в банку вона найчастіше більше. Пов’язано це з необхідністю утримувати і сплачувати заробітну плату персоналу, оренду та багато іншого. Автоломбард є більш дрібної компанією і більш мобільно ставиться до можливих витрат. Маючи обмежену кількість персоналу, автоломбард може знизити попутні витрати, а значить, і зменшити вартість кредиту. Зазвичай, кредитування під заставу автотранспорту дозволяє отримати в кредит суму до 70-95% від оціночної вартості автомобіля. В цілому, сума залежить від програми кредитування, якщо залишати автомобіль у себе, то, відповідно, сума кредиту буде меншою. Якщо залишити автомобіль під заставу на стоянці ломбарду, то можна отримати максимум з можливого. Середня процентна ставка в автоломбарді приблизно 4-8%.

У банку, процентна ставка по кредиту може бути вище. Але в цілому, цей показник залежить від самого банку.

Які потрібно мати при собі документи для оформлення кредиту

Ситуація з необхідними документами для отримання кредиту в банку і автоломбарді кардинально відрізняється. Якщо в автоломбарді просять для оформлення договору тільки паспорт, ідентифікаційний код і техпаспорт на автомобіль, то в банку необхідно надати більш повний пакет документів, для підтвердження своєї платоспроможності. Крім паспорта, ІПН коду і техпаспорта, як мінімум, зажадають довідку з місця роботи і виписку про доходи, довідку з ЖЕКу про прописку, а в деяких випадках, надати поручителя.

Особливості кредитів під ПТС

Зазвичай кредитування в автоломбарді використовують, коли потрібно отримати значну суму на короткостроковий період. Якщо брати кредит на тривалий час, то краще звертатися в банк. Послугами автоломбардів найчастіше користуються невеликі компанії і приватні підприємці. Кредит використовується для тимчасового збільшення капіталу, оборотних коштів або для здійснення короткострокової угоди.

Процедура оформлення кредиту під ПТС досить проста. Необхідно надати до огляду автомобіль, який буде використовуватися в якості застави, для його оцінки. На основі рішення оцінювача визначається верхній поріг суми кредиту. Потім кредитор і позичальник складають договір. І, згідно з прописаним умовами, позичальник отримує гроші, обумовленим способом, передає автомобіль на стоянку автоломбарду, або залишає його у себе. У більшості випадків, на всю процедуру йде 1-2 години часу.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017