Вся правда про безвідсоткові кредити

безвідсотковий кредит

Безвідсотковий кредит

Не такими вже й правдоподібними здаються так звані безпроцентні кредити на тлі активного підвищення процентних ставок на споживчі позики. Для споживачів такі слогани на кшталт рекламним прийомам. Який банк буде безкоштовно роздавати гроші споживачам? За вигодою женуться всі банківські та фінансові компанії, але ви дійсно зможете отримати кредит без відсотків, залишається лише дізнатися як.

У більшості випадків користуватися кредитними коштами безкоштовно можна, маючи кредитну картку – банківський продукт, який отримують споживачі, які не потребують великої кількості позичених грошей. Видається картка за максимально спрощеною схемою, згідно з якою досить просто надати паспорт і почекати півгодини, поки буде прийматися рішення по заявці. В окремих випадках потрібен ІПН. Чим більше запитувана потенційним позичальником сума, тим вище вимоги банку. Єдиний плюс цього фінансового продукту – відсутність необхідності залишати заставу або шукати поручителя. Однією з альтернатив такого кредитування є автоломбард. Дізнатися умови надання кредиту, можна тут.

Що стосується відсотків, часто вони завищені і досягають 40% річних або навіть більше, особливо з урахуванням усіляких комісій – за поповнення, за зняття, щомісячні і т. д. Щоб зрозуміти, де у всіх цих комісіях прихований безвідсотковий кредит, варто розглянути два основних параметра.

Що собою являє пільговий період

Є банки, які дають своїм клієнтам конкретну кількість днів, протягом яких споживач може повернути позикові кошти і не платити відсотки. Йдеться про пільговий період, тривалість якого в середньому може становити 50 днів. Ці 50 днів можуть бути сформовані певним чином: розрахунковий період протягом 30 днів і додаткові 20 днів, які йдуть слідом. Початок розрахункового періоду може припадати на перше число кожного місяця або ж на дату відкриття рахунку з позиковими коштами. Варто враховувати той нюанс, що в місяці може бути як більше, так і менше днів.

  • якщо витрати здійснені 1-го числа, ви отримаєте традиційний пільговий період тривалістю в 50 днів;
  • якщо витрати здійснені 23 числа, 23 дня пільгового періоду вже пройшло і у вас залишається 7 днів розрахункового періоду і 20 днів, які за ним йдуть.

Таким чином, 20 днів безвідсоткового користування у споживача є завжди. На цьому етапі варто враховувати, що кошти, якими ви погашаєте борг, надходять на рахунок протягом 3 робочих днів, тому переводити гроші варто за 3 дні до завершення пільгового періоду.

Комісії за користування кредитними коштами

Другий критерій – дотримання банком своїх обіцянок (поповнення кредитних коштів і їх зняття не повинно супроводжуватися комісіями). Щоб комісії не стягувалися, варто дотримуватися таких правил:

  1. Поповнення балансу має здійснюватися тільки через термінали вашого банку.
  2. Інший варіант – погашення боргу через касу при наявності паспорта та картки банку.
  3. Купівля товару в інтернеті часто не супроводжується комісією з боку банку.
  4. Варто також звернути увагу на покупки через pos-термінали, які встановлюються в торгових закладах.

Дотримання всіх розглянутих нюансів дозволить вам користуватися кредитними коштами безкоштовно, хоч і недовго. Обов’язково стежте за датами покупок і встигайте вчасно погасити заборгованість. Розплачуйтеся кредиткою в супермаркетах і знімайте готівку в банкоматах тільки в крайніх випадках. Не забувайте про необхідність ретельно вивчати умови договору, оскільки банки часто грішать прихованими нюансами, зазначеними дрібним шрифтом.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017