Взяти кредит в Києві без стажу роботи


кредит швидко в Києві

Кредит без стажу в Києві, чи реально?

Незважаючи на всі прагнення українських банків зробити умови кредитування менш жорсткими, громадянину без стажу роботи отримати велику суму в борг, як і раніше, складно. Навіть з невеликими сумами часто виникають проблеми. Іде багато часу на пошук хоча б в якійсь мірі прийнятних умов, потім співробітники банку виснажують вас непомірними вимогами і на фініші добивають завищеними процентними ставками тільки тому, що документально ви не можете підтвердити свій стаж.

Без стажу або без роботи зовсім?

Варто чітко розмежовувати поняття «без роботи» і «без стажу». Людині без стажу, з неофіційним доходом, оформити кредит дещо легше, але це не позбавляє його від страху отримати відмову в банку. Крім неофіційної зайнятості можна також виділити людей наступних категорій:

  • акціонери, які отримують дивіденди і бізнесмени;
  • рантьє, які отримують прибуток за рахунок вкладів в банках;
  • власники нерухомості, що не оформилися як індивідуальні підприємці, але отримують прибуток з орендованого житла.

У всіх цих випадках стаж роботи відсутній і це створює чималі проблеми при необхідності отримати кредит. Якщо ж роботи немає зовсім, ситуація ще складніша і в даному випадку ймовірність отримати відмову наближається до 100%. Якщо навіть і буде мізерний шанс отримати схвалення, то тільки при наявності вагомої застави і під невиправдано високі відсотки.

Чи є вихід?

Навіть якщо ви відноситесь до однієї з таких категорій громадян, отримання кредиту в банку буде пов’язане з підвищеними процентними ставками, високою ймовірністю відмови, невеликою сумою позики і великою кількістю бюрократичної тяганини. Якщо роботи немає зовсім, можна навіть не сподіватися – банк не візьме на себе такі ризики. Проте, рішення є – оформлення кредиту в автоломбарді в Києві, де гарантією повернення боргу стане ваша машина.

Отримання позики в автоломбарді дозволить вам швидко поправити фінансове становище, інвестувати в прибутковий бізнес або оплатити дороге лікування. У таких питаннях швидкість – це головне, тому на укладення договору йде близько години. Все, що потрібно від потенційного позичальника – внутрішній паспорт та ІПН, а також техпаспорт на авто. Все, що залишається – вибрати відповідний автомобільний ломбард.

Кредит без стажу роботи в автоломбарді Кредіком

Компанія Кредіком не тільки має всі переваги класичного автоломбарду, але також дає клієнтові право вибору умов кредитування. Авто можна залишити на стоянці і отримати більшу суму в борг або продовжити користуватися власним транспортним засобом, але розмір позики буде дещо менше. Умови прозорі і позичальник з самого початку знає, під які відсотки він оформляє кредит, більш того, сам вибирає цей відсоток (авто на стоянці – від 4%, авто в користуванні власника – від 5%). Який банк в нинішній час здивує вас такою чесністю?

Додатковим приємним бонусом є можливість безкоштовно продовжити термін кредитного договору – скористатися послугою пролонгації. Завдяки автомобільним ломбардам більше не потрібно витрачати тижні на пошук кращих умов, збір документів і підтвердження офіційної зайнятості. Ви не будете змушені всіма силами переконувати кредитора в тому, що ви дійсно відповідальний і кредитоспроможний громадянин, коли ситуація з роботою проти вас. Транспортний засіб стане вашою гарантією, і при бажанні вам навіть не доведеться залишати машину на стоянці компанії.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017