Як потрібно поводитися, щоб сподобатися працівнику кредитної компанії

работник кредитной компании

Як сподобатись працівнику кредитної компанії

Не секрет, що позитивне рішення по кредитній заявці багато в чому залежить від наявності всіх необхідних документів, стану кредитної історії і поточного фінансового становища. Якщо все перераховане вище відповідає вимогам кредитної компанії, то рішення про видачу кредиту буде позитивним. А в разі проблем з «відповідністю», необхідно буде шукати альтернативу, або просити працівника кредитної компанії піти на поступку.

Що робити щоб виглядати позитивно

Щоб домогтися лояльного ставлення працівника кредитної компанії необхідно дотримуватися кількох простих речей. Менеджер кредитної компанії теж людина і приймає рішення, ґрунтуючись на тих вимогах, які йому надані керівництвом. Якщо виникає спірний момент, менеджер буде приймати рішення на підставі своїх суджень. Тому потрібно виглядати в його очах позитивно.

Збираючись відвідати офіс кредитної компанії необхідно ретельно підготуватися. Зовнішній вигляд відіграє важливу роль в об’єктивному та суб’єктивному ставленні. Необхідно мати охайний зовнішній вигляд, стиль одягу – діловий. Незважаючи на те, що особиста харизма – це суб’єктивний фактор, в спірних ситуаціях, ваше вміння приємно говорити і вміти чітко висловлювати свої думки дозволить домогтися позитивного рішення. У разі, якщо у менеджера кредитної компанії відразу складеться про вас негативна думка, то заявка може бути відхилена відразу, або розглянута з прямим бажанням не видавати кредит.

При спілкуванні зі співробітником банку не слід занадто багато розмовляти або бути надмірно скутим. Також не варто спізнюватися або приходити занадто рано. Ще однією важливою особливістю є заповнення анкети. Граматичні помилки, нескладні речення або банальне невміння висловлювати свої думки на папері ніяк не прикрашає людину в очах банку.

  • Охайний зовнішній вигляд.
  • Інтелігентна і грамотна манера спілкування.
  • Поведінка і почуття міри.

Домогтися позитивного думки від працівника кредитної компанії можна не тільки своїм зовнішнім виглядом, але й своїм фінансовим становищем. Якщо трапилося так, що вам необхідний кредит, а підтвердити свої доходи немає можливості, можна використовувати нестандартні підходи. Для заставного кредитування можна використовувати особисте майно, чим дорожче його вартість, тим імовірніше позитивне рішення, тим більше довіри до вас і ваших можливостей. Для отримання кредиту також можна використовувати нерухомість і оформити кредит під заставу вашої квартири, будинку або земельної ділянки. Також можна отримати кредит під заставу авто. Якщо для молодих людей відсутність власного автомобіля або земельної ділянки є звичайною справою, то для людей старшого віку цей показник дуже важливий, оскільки, на думку банку, якщо людина за всі роки свідомого життя не встиг придбати нічого істотного, то йому не варто довіряти.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017