Який кредит вигідніший – в банку чи автоломбарді

банк чи автоломбард

Порівняння кредитів в автоломбарді і банку

Сучасна фінансова система України з кожним днем стає все більш складною і вариабельною. Розвиток електронних способів взаєморозрахунків і надання послуг, дозволяють здійснювати фінансові операції, перебуваючи в будь-якій точці світу, в будь-який момент часу. Одна зі складових фінансової системи – послуга кредитування, дозволяє отримати фінансування, практично в необмежених кількостях, на умовах, які задовольнять, навіть самого складного клієнта. Якщо ще кілька років тому отримати кредит можна було тільки в банку, привівши переконливі аргументи своїх можливостей, то зараз, оформити кредит можна, не докладаючи особливих зусиль.

Ніша кредитування представлена численними пропозиціями від всіляких компаній. Найбільш часто люди цікавляться традиційними способами кредитування, перевіреними часом що вселяють довіру. До такого типу кредитування відноситься банківське кредитування, і кредитування в кредитних компаніях.

З недавнього часу українці стали віддавати перевагу більш сучасним способам кредитування, ці способи дозволяють отримати в борг потрібну суму на значно кращих умовах, ніж тих, що пропонують банки. Один з таких варіантів – заставне кредитування. Завдяки наявності у кредитора застави (гарантії повернення позикових коштів), ризики кредитора в значній мірі зменшуються, а це, в свою чергу, дозволяє зменшити процентну ставку, а значить, зробити кредит більш вигідним для клієнта. Один з найпоширеніших видів заставного кредитування – кредит під заставу авто в автоломбарді.

Кредит в автоломбарді

Автоломбард – це, по суті, та ж кредитна компанія, але з деякими відмінностями. Головна особливість автоломбарду полягає в умовах надання грошових позик. Автоломбард пропонує фінансову допомогу під заставу автомобіля клієнта. За останні кілька років кількість автоломбардів в Україні значно зросла, найбільша концентрація таких компаній знаходиться в столиці України – місті Київ.

Популярність автоломбардів пояснюється тим, що завдяки простим умовам кредитування, підходить багатьом українцям. У переважній більшості випадків для оформлення кредиту в автоломбарді необхідно надати свій паспорт і ідентифікаційний код. Також знадобиться автомобіль, який буде знаходиться в заставі весь термін кредитування і техпаспорт цього автомобіля, що засвідчує право володіння авто.

Якщо говорити про те, скільки можна взяти в кредит, на яких умовах, і на який термін, то і тут все виглядає досить «райдужно». В середньому, на оформлення кредиту необхідно витратити 1-2 години часу. Можливості терміну кредитування практично не обмежені, може розглядатися варіант кредитування на кілька років. Сума кредиту обмежується оціночною вартістю заставного авто. Чим дорожче оцінили автомобіль, тим більшу суму можна взяти в кредит, але не більше 95% від вартості авто. Процентна ставка по кредиту може коливатися в залежності від програми кредитування, і складати 4% – 5%.

Кредит у банку

Банківське кредитування в нашій країні є традиційним способом. Історично склалося так, що при появі фінансових труднощів, українці в першу чергу думають про банк. Банківське кредитування має як плюси, так і мінуси, головна перевага банку перед тими ж автоломбарду полягає в його стабільності та надійності. Взявши кредит в банку, можна бути впевненим, що умови кредитування не зміняться. Банк не зникне, не пропаде і не стане шахраювати. Якщо дотримуватися графіка виплати платежів і уважно ознайомиться з умовами кредитування, щоб уникнути непорозумінь, то саме в банківське кредитування є самим надійним та стабільним.

Банківське кредитування має і недоліки. Найчастіше – це проявляється в різних приховані платежах і комісіях. Оформляючи договір кредитування в банку, потрібно уважно ознайомитись з усіма його умовами. Також варто згадати і про процентну ставку, цей показник значно вищий ніж в автоломбарді. Необхідно враховувати цей фактор при оформленні кредиту в банку, і не допускати прострочень по платежах, в іншому випадку, штрафні санкції можуть підвищити вартість кредиту в кілька разів.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017