За якими параметрами в автоломбарду оцінюють вартість автомобіля

оцінка вартості авто

Автоломбард, як фінансова компанія, займається кредитуванням. В основі діяльності лежить послуга кредитування під заставу автомобіля клієнта. Багато хто знає, що отримати такий кредит досить просто, для цього необхідні лише самі основні документи, а також застава, яка гарантує повернення кредиту. Можливості автоломбарду дозволяють отримати кредит на досить велику суму, середній розмір кредиту що видається, становить приблизно 5000 доларів. Багато хто не знає, як отримати максимально велику суму, і від чого це залежить.

Від чого залежить сума кредиту

Максимально можлива сума кредиту залежить від того, в яку суму буде оцінено заставне авто. Перед оформленням договору кредитування, автоломбард проводить оцінку вартості автомобіля, переданого в заставу. Чим дорожче буде оцінений автомобіль, тим більшу суму зможе попросити клієнт. Як правило, оціночну вартість визначає сам автоломбард, для цього, в штаті його співробітників є професійний оцінювач.

Оцінка транспортного засобу – це процедура визначення ринкової вартості транспорту (легковий, вантажний автомобілі, автобуси, мотоцикли, спецтехніка та ін.) Найчастіше, оцінці піддаються легкові автомобілі, причина проведення оціночної вартості – продаж або купівля автомобіля, чи оформлення кредиту з внесенням застави в вигляді автомобіля клієнта.

В яких випадках проводиться оцінка вартості автомобіля

Прийнято визначати реальну оцінку вартості авто в самих різних ситуаціях, в своїй більшості, це фінансові відносини:

 • Продаж автомобіля
 • Купівля автомобіля
 • Передача авто в оренду
 • Постановка авто на облік в ДАІ
 • При укладанні договору страхування
 • Під час поділу майна
 • При оформленні спадщини
 • Оформлення кредиту під заставу авто

Оцінка вартості транспортного засобу дозволяє виявити його реальну ціну, що важливо, як для процедури продажу / покупки автомобіля, так і для інших випадків. Як правило, після процедури оцінки, автовласник отримує письмове свідчення, яке має юридичну силу. Надалі, цей документ можна використовувати в різних фінансових операціях, пов’язаних з автомобілем.

Як відбувається оцінка вартості

Професійний оцінювач у своїй роботі спирається на численні фактори, виходячи з яких, визначає максимальний поріг вартості авто. Ось деякі загальноприйняті критерії цінності авто:

 1. Марка автомобіля
 2. Рік випуску
 3. Пробіг
 4. Форма транспортного засобу (легковий або вантажний)
 5. Ремонт після ДТП
 6. Зовнішній вигляд кузова
 7. Стан салону авто і додаткових елементів
 8. Технічні характеристики (знос вузлів і агрегатів авто)

Нові транспортні засоби, що випущені недавно і мають незначний пробіг, проходять оцінку на основі середньостатистичних даних ринкової вартості на первинному ринку. В обліку використовується інформація з організацій, що займаються реалізацією транспорту.

Більш старі транспортні засоби оцінюються за тією ж методикою, але з урахуванням технічного стану транспорту.

Які необхідні документи для проходження оцінки

При проходженні оцінки вартості авто необхідно надати документи, що підтверджують особу, документ, що підтверджує право володіння автомобілем. У деяких випадках, також необхідно мати документи, що підтверджують проходження ремонту і його вартість.

Отзывы клиентов

Взял кредит на довольно крупную сумму. Все оформили за несколько часов, прямо на месте.

Петр 17.05.2017

Нужен был кредит на неделю, выбрал условие (с правом вождения) автомобиль не оставлял. Переплата оказалась мизерной.

Евгений 04.10.2017